rower.com.pl Wybór 57102 produktów

Koszyk jest pusty

Nasze marki

Firma ACTIVA jest wyłącznym dystrybutorem kilku marek rowerowych na rynku Polskim.
Poniżej kilka słów na ich temat . 

UNIVEGA

UNIVEGA od 40 lat stara się wyróżniać wysoką jakością zastosowanych komponentów, wysoką jakością montażu oraz relatywnie niską ceną końcową rowerów.
Dewizą firmy Univega jest:
"Minimum wydatków marketingowych – w zamian maksimum wartości użytkowych dla klienta". Inaczej: najlepsza jakość za najniższą cenę.
Firma stosuje przede wszystkim sprawdzone technologie, świadomie pomijając w swoich modelach niezweryfikowane jeszcze przez szerszy krąg użytkowników pomysły.

Rowery UNIVEGA produkowane są w fabryce w Niemczech wspólnie z takimi markami jak Focus i Kalkhoff, co jest gwarancja najwyższej jakości wykonania i pozwala producentowi na udzielenie klientom 10 letniej gwrancji na ramy rowerów.

Zobacz rowery Univega w sklepie: https://rower.com.pl/univega-9170

 

SPITZING

Rowery elektryczne marki Spitzing są oferowane przez niemieckiego producenta M1-Sporttechnik.
Ideą powstania tej marki było zaproponować klientom rowery o bezkompromisowej technologii.
Ramy karbonowe, silniki marki TQ oraz baterie o najwyższej pojemności, to cechy charakterystyczne tych rowerów.
Pomimo wysokiej ceny produktów, znajdują one coraz więcej użytkowników również na polskim rynku.
Rowery konfigurowane są i produkowane na indywidualne zamówienie klientów.

Zobacz rowery Spitzing w sklepie: https://rower.com.pl/spitzing-11927

 

DEVRON

Włoska Marka Devron, to producent rowerów dla szerokiego kregu odbiorców.
Szczególnie interesujące są budżetowe konstrukcje rowerów elektrycznych o wyjątkowo atrakcyjnej cenie, pomimo stosowania wyłacznie napędów renomowanych producentów, takich jak Shimano oraz Bafang.

Rowery Devron w odróżnieniu od gorszych jakościowo dalekowschodnich  konstrukcji, produkowane są w Europie: w Rumunii oraz we Włoszech.

Zobacz rowery Devron w sklepie: https://rower.com.pl/devron-9567

 

RIESE - MULLER

Riese - Muller to niemiecki producent, który pozyskuje klientów szukających bezkompromisowych rozwiązań w zakresie komfortu podróżowania.

Rowery elektryczne trekingowe z logo R-M nie posiadają konkurencji na rynku. Amortyzowane komfortowe ramy, system podwójnych baterii oraz możliwość konfigurowania napędu i akcesoriów wedle indywidualnych potrzeb, znajdują uznanie najbardziej wymagających użytkowników. Rowerowe projekty Riese - Muller otrzymały już kilkadziesiąt nagród za innowacyjność oraz design.

Zobacz rowery Riese-Mullers w sklepie: https://rower.com.pl/riesemuller-13302

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję