rower.com.pl Wybór 50100 produktów

Koszyk jest pusty

Nasze marki

Firma ACTIVA jest wyłącznym dystrybutorem kilku marek rowerowych na rynku polskim.
Poniżej kilka słów na ich temat. 

RIESE & MÜLLER

Riese muller, rower elektryczny, e-bike

Marka Riese&Müller to ekskluzywna marka niemiecka, produkująca rowery dla najbardziej wymagających klientów. Zaraz po założeniu w 1993 roku, firma zdobyła nagrodę za innowacyjność. Stała się także znanym na całym świecie producentem rowerów elektrycznych i składanych. Nagród było wiele więcej, np. IF product Design Award czy też Red Dot Design Award, to tylko jedne z wielu. Każdy rower wykonywany jest na indywidualne zamówienie, włączając w to także różne warianty wyposażenia. 

W tej firmie dominuje pasja do rowerów i innowacji oraz perfekcjonizm. Produktami są rowery elektryczne, e-cargo i składane najwyższej jakości. Jeśli dodamy do tego najnowszą technologię i wyznaczający trendy design, otrzymamy wynik: prawdziwą niemiecką inżynierię.

Zobacz rowery RIESE & MÜLLER w sklepie: https://rower.com.pl/rowery-elektryczne/riesemuller-14051

DAS SPITZING

das spitzig, m1 Sporttechnik, tq, e-bike, rowery elektryczne, m1 spitzing evolution, spitzing r-pedelec

Rowery elektryczne Das Spitzing są oferowane przez niemieckiego producenta M1-Sporttechnik. Idea powstania tej marki była prosta. Zbudować rowery o bezkompromisowej technologii.
Znajdziemy w nich wszystko, co najlepsze: ramy karbonowe, silniki marki TQ oraz baterie o najwyższej pojemności. Pomimo wysokiej ceny produktów, znajdują one coraz więcej użytkowników również na polskim rynku.
Rowery konfigurowane są i produkowane na indywidualne zamówienie klientów.

Zobacz rowery Das Spitzing w sklepie: https://rower.com.pl/rowery-elektryczne/spitzing-13966

DEVRON

DEVRON, rowery elektryczne, e-bike, DEVRON electric, zerga

Włoska Marka Devron to producent rowerów dla szerokiego kręgu odbiorców.
Szczególnie ciekawe są budżetowe konstrukcje rowerów elektrycznych Devron w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. I to pomimo stosowania wyłącznie napędów uznanych producentów, takich jak Shimano oraz Bafang.

Wartym podkreślenia jest fakt, że produkcja rowerów Devron jest w Europie — we Włoszech i Rumunii.

Zobacz rowery Devron w sklepie: https://rower.com.pl/devron-9567

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję