rower.com.pl Wybór 58285 produktów

Koszyk jest pusty

Focus

Marka Focus to jedna z najbardziej popularnych niemieckich marek rowerowych. Od początku blisko związana ze sportem rowerowym we wszystkich jego odmianach. Czy to w kolarstwie górskim, szosowym czy na coraz popularniejszych trasach przełajowych, wszędzie spotyka się świetnych zawodników i ambitnych amatorów na rowerach Focus. Rowery górskie full suspension z serii Jam i O1E posiadają wsparcie nowoczesnego systemu Fold, który wpływa na przyczepność, amortyzację, a także maksymalną dynamikę podczas jazdy. Marka Focus cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Dzięki temu podejściu powstanie zawdzięczają rowery elektryczne Aventura2, Jam i Jarifa. To alternatywa dla tradycyjnych modeli, która zapewnia doskonałe wrażenia podczas dalszej i bliższej podróży. Każdy rower Focus, począwszy od modeli dla początkujących aż po rowery wyścigowe, kryje w sobie tę samą pasję do sportów rowerowych. Marka Focus stawia na innowacyjność, nowoczesny design i najwyższą jakość.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 27 (z 27 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję