rower.com.pl Wybór 55758 produktów

Koszyk jest pusty

Kellys

Rowery marki Kellys to dobra inwestycja, ponieważ rowery te wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz przyjemność z jazdy. Rowery Kellys są rowerami bardzo starannie zaprojektowanymi, a przede wszystkim testowanymi w specjalnie do tego stworzonych liniach testowania produktów. 
 
Kellys to amerykańska marka rowerowa, a przy tym jeden z największych producentów rowerów i akcesoriów rowerowych w Europie. Rowery Kellys z kolekcji na 2014 rok są rowerami, w których wykorzystane zostały nowoczesne technologie. Konstruktorzy tych rowerów sięgają po najnowsze osiągnięcia, dzięki czemu rowery Kellys realizują aktualne trendy i oczekiwania rowerzystów, a przy tym są gwarancją najwyższej jakości.  
 
W ofercie na rowery Kellys posiadamy wszystkie kategorie rowerów. W naszym sklepie możecie Państwo na żywo sprawdzić czy dany rower jest dla Was odpowiedni, a przy tym skorzystać z podpowiedzi i pomocy naszych sprzedawców. Zachęcamy także do umówienia się na jazdę testową, aby dobrze dobrać rower do swoich indywidualnych potrzeb. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję