rower.com.pl Wybór 50666 produktów

Koszyk jest pusty

PFIFF

Jakość, która przekonuje.

Od ponad 20 lat firma Pfautec angażuje się w bezpieczne i samodzielne poruszanie się w każdej sytuacji. Pfautec oznacza jakość "made in Germany", a to oznacza brak kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dzięki innowacyjności, fachowej wiedzy i sercu na właściwym miejscu tworzymy sprawdzone pomoce dla osób niepełnosprawnych. Od rowerów przystosowanych do terapii po specjalne rowery trójkołowe dla dzieci i dorosłych - jesteśmy przekonani, że przyszłościowe środki transportu tworzą nowe wymiary wolności i jakości życia. Wszystkie nasze pomoce podlegają najsurowszym kontrolom jakości i są produkowane wyłącznie w naszych własnych warsztatach.

Katalog rowerów na 2021 rok możecie Państwo zobaczyć tutaj.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2021 2022

Wyświetlono rekordy od 1 do 19 (z 19 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję