rower.com.pl Wybór 50666 produktów

Koszyk jest pusty

Ghost

rowery ghost, rowery elektryczne, rowery elektryczne ghost, hybride asx, sklep rowerowy

GHOST to marka rowerowa rodem z Niemiec. Firma powstała w 1993 roku. Wszystko zaczęło się od dwóch przyjaciół, małego garażu i pomysłu budowy rowerów. Miały dawać radość z jazdy i być lepszymi niż wszystkie inne.

POCZĄTKI

W 1993 roku Ghost zaprezentował rower LECTOR, pierwszy model w ramach nowo założonej firmy GHOST-Bikes. Był to stylowy, lekki rower górski typu hardtail, który w tamtych czasach był prawdziwym przełomem. Jak wymyślono nazwę? Zainspirowani filmem z „głodnym” Hannibalem Lecterem, chcieli nadać jego imię swojemu rowerowi, który pożera kilometry i podjazdy. Jak „o” dostało się do Lectera, pozostaje jednak ich tajemnicą.
Faktem jest, że LECTOR stał się legendarnym rowerem i podstawą ich sukcesu. Teraz wszystkie topowe produkty noszą nazwę LECTOR. W 2016 roku GHOST zaprezentował niecierpliwie oczekiwaną nową wersję LECTOR-a, tym razem w karbonie. I nic dziwnego, że LECTOR ponownie pobił wszystkie rekordy i ponownie napędził stracha konkurencji.

OBECNIE

Dwaj założyciele, Uwe Kalliwoda i Klaus Möhwald nie śnili, że ich firma stanie się światowym producentem, który będzie zatrudniać ponad 330 osób na całym świecie. To prawdziwa historia sukcesu, która może się udać tylko wtedy, gdy żyjesz swoimi pomysłami i kochasz swoje produkty. Dynamiczny rozwój sprawił, że marka odniosła światowy sukces. Pozwolił on założyć dodatkowe siedziby w Holandii, Hiszpanii, Korei Południowej, Chinach oraz na Tajwanie. Do dziś sercem produkcji Ghost’a jest jednak Bawaria, gdzie powstaje 70% rowerów. 

Dziś firma GHOST posiada jedną z najbardziej nowoczesnych montowni rowerów w Europie. Pracownicy biura projektowego Ghost są perfekcjonistami w każdym calu. Efektem ich pracy są zaawansowane technicznie rozwiązania i wyjątkowo estetyczny design.

Testerami nowych modeli są znani zawodnicy światowej klasy m.in. mistrzyni olimpijska Sabine Spitz oraz mistrz Niemiec w konkurencji DH Marcus Klausmann. Dlatego właśnie rowery Ghost są tak bardzo pożądane wśród osób, które przykładają dużą uwagę do szczegółów.
W ofercie firmy znajdują się zarówno wysokiej klasy modele MTB, jak i trekkingoweszosowemiejskie oraz rowery elektryczne

Na szczególną uwagę zasługują modele elektryczne Ghost Hybride ASX. Oferowane są w dwóch wariantach skoku 130 i 160 mm oraz czterech wersjach wyposażenia — BASEESSENTIALUNIVERSAL ADVANCED.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021 2022 2023 2024

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 67 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję