rower.com.pl Wybór 57148 produktów

Koszyk jest pusty

Ghost

Ghost to marka rowerowa rodem z Niemiec. Połączenie zamiłowania do rowerów i wytężonej pracy korzystnie wpłynęło na budowanie coraz lepszych rowerów.
Firma powstała w 1993 roku, kiedy to dwaj entuzjaści rowerów, Uwe Kalliwoda i Klaus Möhwald, otworzyli w Waldsassen zakład produkujący rowery dla profesjonalnych oraz rekreacyjnych kolarzy. Dynamiczny rozwój sprawł że marka odniosła światowy sukces, który pozwolił na założenie dodatkowych siedzib w Holandii, Hiszpanii, Korei Południowej, Chinach oraz na Taiwanie. Do dziś sercem produkcji Ghost’a jest jednak Bawaria, gdzie powstaje 70% jednośladów. 
Pracownicy marki Ghost są perfekcjonistami w każdym calu. Efektem ich pracy są zaawansowane technicznie rozwiązania i wyjątkowo estetyczny design. Dlatego rowery Ghost są tak bardzo pożądane wśród osób, którzy przykładają dużą uwagę do szczegółów.
W ofercie firmy znajdują się zarówno wysokiej klasy modele MTB, jak i trekkingowe, szosowe, miejskie oraz rowery elektryczne.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję