rower.com.pl Wybór 62984 produktów

Koszyk jest pusty

Haibike

Haibike to jedna z najlepszych marek rowerów cechujących się wyjątkową jakością. Rowery Haibike to najczęściej sprzedawana marka rowerów w naszym sklepie.

Firma Haibike została założona w 1995 r. w małym niemieckim miasteczku Schweinfurt. Na początku oferowane rowery sportowe były sygnowane macierzystą marką Winora, jednak wkrótce zmieniły nazwę na Haibike. Następnie firma wkroczyła w okres rozwoju – opracowywano nowe rozwiązania techniczne i nieustannie poszerzano ofertę.

Pierwszy górski rower elektryczny Haibike eQ XDURO został zaprezentowany na targach Eurobike w 2010 roku. Reakcja była bardzo pozytywna: Nigdy wcześniej żaden z producentów nie stworzył prawdziwego, nadającego się do jazdy w terenie elektrycznego roweru górskiego. Opracowany przez Haibike system obróconego silnika oraz podstawowe cechy modelu były później wielokrotnie kopiowane. Był to punkt zwrotny w historii marki Haibike, która od tego czasu zdobyła wiele nagród i wyróżnień. W 2012 asortyment rozrasta się do 17 modeli. W 2014 Haibike został pięciokrotnie wyróżniony renomowaną międzynarodową nagrodą iF Award w dziedzinie wzornictwa, a w Stanach zdobywa nagrodę „eBike Of The Year Award” - wyróżnienie wręczył sam Gary Fisher – wynalazca pierwszego roweru górskiego. W swoim przemówieniu określił rower elektryczny mianem „the Next Big Thing”.

W jeździe na rowerze chodzi o wolność, odwagę, pasję i radość odkrywania. Chcemy zachęcić ludzi do poznawania i poszerzania swoich granic, pod górkę i w dół, za dnia oraz w nocy. Niezależnie od poziomu twoich umiejętności lub stylu jazdy, mamy rower, który będzie do ciebie idealnie pasował!

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2019 2020 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 158 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję