rower.com.pl Wybór 49810 produktów

Koszyk jest pusty

Rowery górskie MTB

Rowery MTB są przeznaczone do jazdy po trudnym terenie. Szczególnie dobrze sprawdzą się podczas jazdy po kamienistych ścieżkach i stromych wzniesieniach. Rower MTB znany także jako rower górski, idealnie nadaje się do jazdy po górzystych bezdrożach. Rowerem MTB można pokonywać nawet te najbardziej trudne ścieżki, dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom.    Rower górski to komfortowy jednoślad na kołach 26, 27,5 lub 29 calowych. Profesjonalny rower MTB wyróżnia specjalnie wzmacniana rama oraz koła z szerokimi oponami, które gwarantują lepszą przyczepność podczas jazdy po nierównym terenie. 


Rower górski to najchętniej kupowana odmiana roweru w Polsce. Jest on dedykowany dla każdej grupy wiekowej. Wybierać można rowery górskie typu: - hardtail -  przeznaczony do lżejszej jazdy górskiej,  - full suspension - takim rowerem górskim mogą jeździć najbardziej wymagający miłośnicy jazdy po górskich terenach, ponieważ posiada on świetną amortyzację.    Dla kobiet polecamy specjalnie wyselekcjonowaną kategorię rowerów damskich. Na takim rowerze górskim z odpowiednio dobraną ramą, rowerowe wypady w góry będą samą przyjemnością.   Do wyposażenia roweru górskiego należy także oświetlenie rowerowe oraz odblaski, o których koniecznie trzeba pamiętać, aby jazda była jak najbardziej bezpieczna. 

  • Brak produktów w tej kategorii.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję