rower.com.pl Wybór 63635 produktów

Koszyk jest pusty

Spitzing

Jeśli spojrzysz na historię firmy, szybko dojdziesz do wniosku: "Chcemy tylko carbonu!" - co oznacza, że firma nie używa żadnego innego materiału do budowy ram. Ani stali, ani aluminium, tytanu, ani nawet scandium. Zalety mówią same za siebie: Carbon jest prawie 70% lżejszy od aluminium. Z carbonem można zrealizować nawet najbardziej sprzeczne właściwości: sztywność i elastyczność, lekkość konstrukcji i bezpieczeństwo.

M1 Sporttechnik to pionierska firma w segmencie rowerowym. Jako producent rowerów, od 1990 roku, specjalizuje się w rozwoju, budowie i sprzedaży najwyższej jakości rowerów z włókna węglowego. W 1994 roku zaprojektowali pierwszy rower górski MAGMA RED HOT z karbonową ramą monokorową. Od 2015 roku nasz legendarny już SPITZING zrewolucjonizował sektor rowerów elektronicznych jako najmocniejszy rower górski na świecie. W samą porę na naszą 25. rocznicę ustanowiliśmy nowy kamień milowy w rozwoju tematu jakim są rowery elektryczne dzięki SPITZING Evolution.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję