rower.com.pl Wybór 48615 produktów

Koszyk jest pusty

M1 Sporttechnik

Jeśli spojrzysz na historię firmy, szybko dojdziesz do wniosku: "Chcemy tylko carbonu!" - co oznacza, że firma nie używa żadnego innego materiału do budowy ram. Ani stali, ani aluminium, tytanu, ani nawet scandium. Zalety mówią same za siebie: Carbon jest prawie 70% lżejszy od aluminium. Z carbonem można zrealizować nawet najbardziej sprzeczne właściwości: sztywność i elastyczność, lekkość konstrukcji i bezpieczeństwo.

M1 Sporttechnik to pionierska firma w segmencie rowerowym. Jako producent rowerów, od 1990 roku, specjalizuje się w rozwoju, budowie i sprzedaży najwyższej jakości rowerów z włókna węglowego. W 1994 roku zaprojektowali pierwszy rower górski MAGMA RED HOT z karbonową ramą monokorową. Od 2015 roku nasz legendarny już SPITZING zrewolucjonizował sektor rowerów elektronicznych jako najmocniejszy rower górski na świecie. W samą porę na naszą 25. rocznicę ustanowiliśmy nowy kamień milowy w rozwoju tematu jakim są rowery elektryczne dzięki SPITZING Evolution.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 33 (z 33 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję