rower.com.pl Wybór 49810 produktów

Koszyk jest pusty

Akcesoria rowerowe

Akcesoria są niezbędnymi elementami wyposażenia roweru. 
Ułatwiają one jazdę, zwiększają komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

akcesoria rowerowe, kask rowerowy, rękawiczki rowerowe, pompka do roweru, lampka rowerowa

Żeby cieszyć się z pełnej przyjemności, jaką dostarcza nam rower, trzeba go odpowiednio przygotować. Warto w tym celu oczyścić i przesmarować łańcuch, dla płynniejszej i efektowniejszej pracy. W ofercie znajdziecie smary rowerowena różne warunki pogodowe.

Warto również zadbać o rower pod kątem estetycznym. Pomogą nam w tym kosmetyki rowerowe i odtłuszczacze, dzięki którym zadbamy o wygląd naszego roweru. Pamiętajcie, czysty rower to sprawny rower.

Do napraw i regulacji przyda się nam solidny stojak oraz komplet odpowiednich kluczy i narzędzi. W domu przyda się pompka podłogowa, na wycieczkę mała i poręczna lub na naboje CO2. Dobrze jest wyposażyć swój rower w komplet błotników, które osłonią nas przed kamieniami, błotem i wodą. W naszym sklepie znajdziecie wszystkie rodzaje błotników: MTB, trekkingowe, dziecięce i ass savery. Rowerowi puryści zaopatrzą się tylko w tylny błotnik.

Gdy decydujesz się na dłuższe wycieczki, świetnym pomysłem będzie zabrać ze sobą bidonsakwę lub plecak. Znajdziesz je u nas w różnych wielkościach z bukłakiem na wodę i miejscem na drugą baterię. Jest to opcja szczególnie praktyczna dla posiadaczy rowerów elektrycznych. Przydatny może się okazać także licznik rowerowy z GPS lub uchwyt na smartfon. W przypadku jazdy z dzieckiem również nie mamy się czym przejmować. Warto skorzystać wtedy z przyczepki dziecięcej lub fotelika.

Warto również pomyśleć nad swoim bezpieczeństwem. Kask rowerowy to absolutna podstawa. Mogą również przydać się ochraniacze oświetlenie.  Pamiętajmy, że oświetlenie zwiększa naszą widoczność nawet w dzień.

Przyda się również dobre zapięcie, aby zabezpieczyć rower przed kradzieżą.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję