rower.com.pl Wybór 62984 produktów

Koszyk jest pusty

Akcesoria rowerowe

Akcesoria są niezbędnym elementem wyposażenia roweru, ułatwiającym jazdę i zwiększającym komfort użytkowania oraz naszego bezpieczeństwa.
 
Żeby cieszyć się z pełnej przyjemności, jaką dostarcza nam rower trzeba go odpowiednio przygotować. Warto w tym celu trzeba przesmarować łańcuch, dla płynniejszej i efektowniejszej pracy. Do pozostałych regulacji przyda się nam solidny stojak i komplet odpowiednich kluczy. Warto również zadbać o rower pod kątem estetycznym. Pomogą nam w tym wszelkie odtłuszczacze i środki czystości. Dobrze też wyposażyć swój rower w błotniki, które osłonią nas przed kamieniami, błotem i wodą.
 
Gdy decydujemy się na dłuższe wycieczki, świetnym pomysłem będzie zabrać ze sobą sakwę czy plecak, oraz bidon z odpowiednim izotonikiem. Licznik rowerowy również bardzo może się nam przydać. W przypadku gdy mamy dziecko, również nie mamy się czym przejmować i skorzystać z przyczepki dziecięcej lub fotelika.
 
Warto również pomyśleć nad swoim bezpieczeństwem i zaopatrzyć się w kask, ewentualnie ochraniacze, a także w oświetlenie, żebyśmy byli dobrze widoczni i lusterko, abyśmy też więcej widzieli.
 
A gdy jedziemy do sklepu po akcesoria do roweru, przyda się nam dobre zapięcie, aby zabezpieczyć rower przed zaginięciem.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję