rower.com.pl Wybór 50666 produktów

Koszyk jest pusty

Winora

Firma Winora została ona założona w 1914 roku  przez kolarza Engelberta Weinera w małej niemieckiej miejscowości o nazwie Schweinfurt (53 tys. mieszkańców). Z początku nazywała się Firmą Handlową E. Wiener i zajmowała się budową rowerów. Minęło ponad 100 lat, a firma rozrosła się do ogromnych rozmiarów i obecnie posiada prawdopodobnie największą ofertę rowerów w Europie - w jej skład wchodzą takie marki jak Winora, Haibike i klasyczny Steiger. Winora to potężna, doskonale zarządzana i prężnie rozwijająca się marka. W czasach, gdy większość producentów zleca produkcje sygnowanych swoją nazwą produktów, azjatyckim producentów, Winora jest jedną z niewielu firm, która produkuje rowery elektryczne i tradycyjne od początku do końca, a najlepsi niemieccy inżynierzy projektują ramy, które są spawane, malowane w Niemczech, gdzie również rowery są montowane, co ma niebagatelny wpływ na jakość produktu sygnowanego Made in Germany.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021 2022 2023 2024 2025

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 149 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję