Informujemy że w soboty sklep jest czynny od godziny 9.00

rower.com.pl Wybór 63465 produktów

Koszyk jest pusty

Doradztwo zakupowe

Planujesz zakup roweru elektrycznego ,ale nie jesteś pewny jaki model będzie dla Ciebie najlepszy?
Oczekujesz ponadto komfortu i wyjątkowego serwisu sprzedażowego?
 
Mamy dla ciebie ofertę: "Pakiet konsultacyjny VIP", w ramach którego proponujemy poniższe usługi:
- możliwość przetestowania kilku modeli (ok 5 rowerów) z pełnej oferty ok. 200 rowerów znajdujących się na ekspozycji sklepu.
Jazda testowa możliwa na spokojnej drodze asfaltowej obok sklepu (mogą występować utrudnienia podczas deszczu).
- możliwość przygotowania roweru do testu spośród modeli znajdujących się w naszym magazynie (ok 250 dodatkowych modeli).
- pomoc eksperta w zakresie porównania napędów, komponentów oraz geometrii ram wybranych modeli.
- pomoc w doborze odpowiedniej wielkości ramy.
- doradztwo i sugestie odnośnie modyfikacji roweru (mostki kierownicy, sztyce amortyzowane, siodła, chwyty, bagażniki, błotniki, oświetlenie itp).
- doradztwo w zakresie finansowania zakupu (leasing, raty), ubezpieczenia oraz możliwości zabezpieczenia roweru przed kradzieżą (lokalizatory, bazy danych, zabezpieczenia).
- wypożyczenie roweru elektrycznego na 1 dzień z naszej oferty rowerów testowych (oferta na stronie ACTIVELO.PL). Ponadto zniżka 30% na wypożyczenie roweru na dłuższy okres (aktualna przez 3 mce).
- otrzymasz również ostatni numer naszego biuletynu "Rowery elektryczne" oraz na życzenie rekomendacje dotyczące użytkowania roweru oraz turystyki rowerowej.
- oferujemy też gwarancję najniższej ceny (dotyczy "realnych" ofert naszej konkurencji w powiązaniu z odpowiednim zakresem serwisu posprzedażowego).
 
Koszt Pakietu wynosi 150 zł i jest zwracany w całości w przypadku zakupu roweru (traktowany jest jako częściowa zapłata za rower).
 
Decydując się na zakup "Pakietu konsultacyjnego VIP" będziesz naszym gościem o którego zadbamy szczególnie ciepło - gorąca kawa lub zimne napoje gratis:)
 
Aby zarezerwować termin twojej wizyty w ramach tej oferty, zaproponuj termin wizyty w naszym sklepie za pomocą formularza kontaktowego https://rower.com.pl/kontakt
lub telefonicznie: 32 340-05-58

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję