rower.com.pl Wybór 50666 produktów

Koszyk jest pusty

Doradztwo zakupowe

Planujesz zakup roweru elektrycznego ,ale nie jesteś pewny jaki model będzie dla Ciebie najlepszy?
Oczekujesz ponadto komfortu i wyjątkowego serwisu sprzedażowego?
 
Mamy dla ciebie ofertę: "Pakiet konsultacyjny VIP", w ramach którego proponujemy poniższe usługi:
- możliwość przetestowania kilku modeli (ok 5 rowerów) z pełnej oferty ok. 200 rowerów znajdujących się na ekspozycji sklepu.
Jazda testowa możliwa na spokojnej drodze asfaltowej obok sklepu (mogą występować utrudnienia podczas deszczu).
- możliwość przygotowania roweru do testu spośród modeli znajdujących się w naszym magazynie (ok 250 dodatkowych modeli).
- pomoc eksperta w zakresie porównania napędów, komponentów oraz geometrii ram wybranych modeli.
- pomoc w doborze odpowiedniej wielkości ramy.
- doradztwo i sugestie odnośnie modyfikacji roweru (mostki kierownicy, sztyce amortyzowane, siodła, chwyty, bagażniki, błotniki, oświetlenie itp).
- doradztwo w zakresie finansowania zakupu (leasing, raty), ubezpieczenia oraz możliwości zabezpieczenia roweru przed kradzieżą (lokalizatory, bazy danych, zabezpieczenia).
- wypożyczenie roweru elektrycznego na 1 dzień z naszej oferty rowerów testowych (oferta na stronie ACTIVELO.PL). Ponadto zniżka 30% na wypożyczenie roweru na dłuższy okres (aktualna przez 3 mce).
- otrzymasz również ostatni numer naszego biuletynu "Rowery elektryczne" oraz na życzenie rekomendacje dotyczące użytkowania roweru oraz turystyki rowerowej.
- oferujemy też gwarancję najniższej ceny (dotyczy "realnych" ofert naszej konkurencji w powiązaniu z odpowiednim zakresem serwisu posprzedażowego).
 
Koszt Pakietu wynosi 150 zł i jest zwracany w całości w przypadku zakupu roweru (traktowany jest jako częściowa zapłata za rower).
 
Decydując się na zakup "Pakietu konsultacyjnego VIP" będziesz naszym gościem o którego zadbamy szczególnie ciepło - gorąca kawa lub zimne napoje gratis:)
 
Aby zarezerwować termin Twojej wizyty w ramach tej oferty, zaproponuj termin wizyty w naszym sklepie mailowo https://rower.com.pl/kontakt lub telefonicznie: 32 340-05-58

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję