rower.com.pl Wybór 50100 produktów

Koszyk jest pusty

Plecaki rowerowe

Plecak z Bukłakiem to niezbędny bagaż rowerzysty który wybiera się w góry.  Posiadamy dostęp do wody z sprytnego naczynia w kształcie worka z wężykiem zakończony ustnikiem(bukłak) chowamy to wszystko do naszego plecaka który ma specjalnie przystosowaną kieszeń i prowadzenie wężyka przez ramię, Dokładamy wszelkie potrzebne nam narzędzia, dętki, pompkę i w drogę!. Dzięki rozwiązaniu i połączenia bukłaka z plecakiem możemy swobodnie poruszać się po lesie, ciężkim terenie bez schodzenia z roweru i korzystania upragnionego napoju po ogromnym wysiłku.
Plecak leżąc na plecach pochłania ciepło dzięki temu posiadamy stała temperaturę napoju bardzo przydatne w zimę kiedy trenujemy do następnego sezonu.  W naszym sklepie znajdziecie od małego plecaka do wygórowanych potrzeb którzy potrzebują sporych rozmiarów plecaków z bukłakiem.
Plecaki Bukłaki Akcesoria

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 111 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję