rower.com.pl Wybór 50677 produktów

Koszyk jest pusty

Elektryczne Trekkingowe

Elektryczne rowery trekkingowe, łączą w sobie zalety tradycyjnych rowerów trekkingowych i wspomagania elektrycznego. 
Elektryczny rower trekkingowy jest konstrukcją przeznaczoną do pokonywania długich tras po mieszanej nawierzchni. Wyprostowana wygodna pozycja, komfortowe siodełka i kierownica – to cechy szczególne rowerów trekkingowych. Dzięki zastosowaniu kół 28 cali użytkownik ma możliwość zastosowania opon typowo szosowych lub takich które pozwolą na jazdę np. polnymi drogami. 

Rower trekkingowy ze wspomaganiem elektrycznym, pozwala na komfortowe pokonanie ponad 100km, na jedynym komplecie akumulatorów. 

Większość elektrycznych rowerów trekkingowych, fabrycznie wyposażona jest w bagażnik, błotniki oraz oświetlenie, co czyni z nich nie tylko doskonały rower wycieczkowy ale także wygodny środek codziennego transportu. Możliwość szybkiego i taniego dojazdu do pracy i szkoły docenią zarówno mieszkańcy zakorkowanych miast, jak i Ci, którzy muszą do miasta dojeżdzać.

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 350 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję