rower.com.pl Wybór 50102 produktów

Koszyk jest pusty

Fischer

Założona w 1949 roku przez Alfreda Fischera w Karlsruhe, firma od początku specjalizowała się w rowerach o najwyższym możliwym komforcie jazdy i standardach bezpieczeństwa. FISCHER pozostał wierny tej tradycji do dziś, nawet po przejęciu marki przez MTS Group w Landau. 
Dzięki dużej wiedzy technicznej i zaangażowaniu FISCHER opracowuje i projektuje innowacyjne rowery elektryczne jako przyjazny dla środowiska i zdrowy środek transportu dla każdego. W roku jubileuszowym 2019 udało się firmie pozyskać znanego niemieckiego producenta silników Brose'a jako partnera i po raz pierwszy zaoferować modele z w pełni zintegrowanymi akumulatorami. Systematyczne testy laboratoryjne i intensywne testy wytrzymałościowe gwarantują jakość i trwałość produktów. 

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2022

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję