rower.com.pl Wybór 50666 produktów

Koszyk jest pusty

Pegasus

PEGASUS produkuje rowery od ponad 30 lat, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Firma wysłuchuje opinii klientów, dużych i małych, starych i młodych, często podróżujących i niedzielnych turystów, tych, którzy lubią wygodę i tych, którzy po prostu chcą szybko dojechać do celu. Także praktycznych. Wspólnie z użytkownikami, ekspertami i prawie 1.000 wyspecjalizowanych dealerów opracowuje rowery, które odpowiadają Twoim wymaganiom i potrzebom. W wysokiej jakości, w uczciwej cenie. 

Jakość i bezpieczeństwo za kierownicą to w PEGASUSie tradycja. Dlatego też firma nie tylko produkuje bezpieczne rowery, ale także wspiera działania, które pomagają zapobiegać wypadkom we wszystkich obszarach aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, wspiera rozsądną rozbudowę infrastruktury rowerowej w Niemczech. Zapewnienie jakości nie ogranicza się do obszaru produkcji i serwisu. Poprzez sprawdzonych ekspertów od jakości firma stale ulepsza markę PEGASUS i poprawia wizerunek roweru jako alternatywnej mobilności w Niemczech.

W ofercie Pegasusa znajdziecie rowery miejskie, trekingowe, dziecięce a prawie połowę oferty handlowej tej firmy stanowią rowery elektryczne.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021 2022 2023 2024

Wyświetlono rekordy od 1 do 5 (z 5 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję