Informujemy że w soboty sklep jest czynny od godziny 9.00

rower.com.pl Wybór 63465 produktów

Koszyk jest pusty

Pegasus

PEGASUS produkuje rowery od ponad 30 lat, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Firma wysłuchuje opinii klientów, dużych i małych, starych i młodych, często podróżujących i niedzielnych turystów, tych, którzy lubią wygodę i tych, którzy po prostu chcą szybko dojechać do celu. Także praktycznych. Wspólnie z użytkownikami, ekspertami i prawie 1.000 wyspecjalizowanych dealerów opracowuje rowery, które odpowiadają Twoim wymaganiom i potrzebom. W wysokiej jakości, w uczciwej cenie. 

Jakość i bezpieczeństwo za kierownicą to w PEGASUSie tradycja. Dlatego też firma nie tylko produkuje bezpieczne rowery, ale także wspiera działania, które pomagają zapobiegać wypadkom we wszystkich obszarach aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, wspiera rozsądną rozbudowę infrastruktury rowerowej w Niemczech. Zapewnienie jakości nie ogranicza się do obszaru produkcji i serwisu. Poprzez sprawdzonych ekspertów od jakości firma stale ulepsza markę PEGASUS i poprawia wizerunek roweru jako alternatywnej mobilności w Niemczech.

W ofercie Pegasusa znajdziecie rowery miejskie, trekingowe, dziecięce a prawie połowę oferty handlowej tej firmy stanowią rowery elektryczne.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 324 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję