rower.com.pl Wybór 50100 produktów

Koszyk jest pusty

Kalkhoff

100 lat Kalkhoffa to 100 lat tradycji rowerowej. To właśnie to połączenie tradycyjnych wartości z nowoczesną technologią znajduje odzwierciedlenie nie tylko w przywiązaniu do jakości, ale także w unikalnym wzornictwie rowerów: czyste linie,  oraz najwyższy poziom integracji. Od samego początku Kalkhoff opracowuje imponujące rowery zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii. Każdego roku realizują ten trend, wprowadzając na rynek istotne innowacje - Made in Germany w zakładzie w Cloppenburgu.

W 1972 roku zmarł założyciel firmy Heinrich Kalkhoff, a kierownictwo firmy przeszło w ręce jego trzech synów Bertholda, Karla i Heinza. Wraz z założeniem Derby Cycle Werke w 1988 roku Kalkhoff stał się częścią międzynarodowej grupy Derby. Rowery elektryczne zaczęto produkować w 2007 roku, co zapoczątkowało najbardziej udany rozdział w najnowszej historii firmy Kalkhoff. Kolejny kamień milowy został osiągnięty w 2011 roku kiedy wprowadzono do produkcji napęd Impulse i udanemu wprowadzeniu na rynek akcji. Rok później Derby Cycle został przejęty przez holenderską grupę Pon.

Poczujcie Państwo wiatr na twarzy, ale bez konieczności zmagania się z nim. Dryfujcie wraz z ruchem ulicznym. Bezwysiłkowo i bezstresowo.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2021

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję