Szanowni klienci, informujemy że ze względu na panującą sytuację, wydłużył się czas wysyłek nawet do 10 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość

rower.com.pl Wybór 74061 produktów

Koszyk jest pusty

Bulls

Bulls to jedna z najpopularniejszych niemieckich marek rowerowych istniejąca od 1992 roku, uchodząca za jednego z najmocniejszych graczy oferujących rowery elektryczne. Firma ta jednak popularna jest nie tylko w Niemczech! Marka Bulls stawia w szczególności na niezawodność produkowanego sprzętu, a także innowacyjność technologiczną, która wyprzedza konkurencję. Każdy rowerzysta, który ma oczekiwania od rowerów Bulls trwałości i nowoczesnego designu będzie zadowolony z dokonanego wyboru marki Bulls. 
Reprezentuje ona kolarstwo sportowe o najwyższych standardach jakościowych w niemalże każdej klasie cenowej: od rowerów górskich dla początkujących, po karbonowe maszyny wyścigowe do wykorzystania w wyścigach światowej elity. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję