rower.com.pl Wybór 54932 produktów

Koszyk jest pusty

Kontakt

Sklep internetowy - rowery klasyczne:

weryfkacja zamówień, dostępność rowerów, płatności, wysyłki

Adrian 513 800 271adrian@rower.com.pl
Marcin 511 005 815marcin@rower.com.pl

Sklep internetowy - części i akcesoria:

weryfkacja zamówień, dostępność części, płatności, wysyłki

Alina 797 867 752zamówienia@rower.com.pl


Rowery klasyczne (nieelektryczne):

mtb, gravele, szosowe, trekkingowe, bmx, dirt, trojkołowe, tandemy

Adrian 513 800 271adrian@rower.com.pl
Marcin 511 005 815marcin@rower.com.pl

 

Rowery elektryczne:

mtb, trekkingowe, szosowe

Tadeusz 505 536 521tadeusz@rower.com.pl
Olek 518 799 128olek@rower.com.pl
Dominik 881 695 183dominik@rower.com.pl

 

Części rowerowe:

części do rowerów klasycznych

Agnieszka 505 565 646angela@rower.com.pl

części do rowerów elektrycznych

Rafał 517 232 190rafal@rower.com.pl

 

Serwis rowerowy:

przeglądy gwarancyjne rowerów klasycznych i elektrycznych, przeglądy okresowe, naprawy, zaplatanie kół

Olgierd 503 425 042olgierd@rower.com.pl

 

Serwis rowerów elektrycznych 

(Bosch, Yamaha, Shimano, Brose, TQ, Fazua, Bafang):

diagnostyka podzespołów, usterki związane z elektryką rowerów

Rafał 517 232 190rafal@rower.com.pl

 

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych 

Paweł 506 749 990

 

Reklamacje:

Reklamacje rowerów klasycznych i elektrycznych, reklamacje części i akcesoriów

Olgierd 504 489 950olgierd@rower.com.pl

For international customers, click HERE.
We are speaking in English, Russian and German.

 

Sklep stacjonarny 

PPHU Activa Tadeusz Bartoszek
ul.Kupiecka 15
41-710 Ruda Śląska
NIP: 641-000-88-72

Numer konta bankowego
mBank

35 1140 2004 0000 3702 4743 6108

Godziny otwarcia

  • Pon.-Pt. 10:00-18:00
  • Sob. 10:00-14:00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję