rower.com.pl Wybór 50666 produktów

Koszyk jest pusty

Riese-Muller

rowery elektryczne, rower elektryczny, Riese muller, homage

Riese & Muller to ekskluzywna marka niemiecka, produkująca rowery dla najbardziej wymagających klientów. Zaraz po założeniu w 1993 roku, firma zdobyła nagrodę za innowacyjność. Stała się także znanym na całym świecie producentem rowerów elektrycznych i składanych. Nagród było wiele więcej, np. IF product Design Award czy też Red Dot Design Award, to tylko jedne z wielu. 

W tej firmie dominuje pasja do rowerów i innowacji oraz perfekcjonizm. Produktami są rowery elektryczne, e-cargo i składane najwyższej jakości. Jeśli dodamy do tego najnowszą technologię i wyznaczający trendy design, otrzymamy wynik: prawdziwą niemiecką inżynierię.

Rower elektryczny uszyty na miarę

Każdy model stanowi kompleksowe rozwiązanie konkretnego celu. Tylko w ten sposób rowery mogą osiągnąć najlepsze właściwości jezdne, dające największą przyjemność z jazdy. Co ważne, każdy rower może być składany z wybranych przez klienta części. Do wyboru jest całkiem sporo. Możemy wybrać napęd tradycyjny z łańcuchem i przerzutką, jak również z piastą wielobiegową i paskiem karbonowym. Do wyboru są także amortyzatory, wyświetlacze, chwyty, bagażniki i opony. Takiego wyboru nie daje żaden inny producent na świecie.

Celem firmy jest osiągnięcie pozycji lidera, na rozwijającym się rynku rowerów elektrycznych i składanych klasy premium. 

W 2021 roku nasz sklep zyskał tytuł Riese & Muller Experience Store.

Rowery Riese&Muller posiadają 2 letnią gwarancję.
Po zarejestrowaniu roweru na stronie producenta gwarancja na ramę wynosi 5 lat.
Piasta ROHLOFF SPEEDHUB 500/14 posiada 2 letnią gwarancję.
Z niniejszej gwarancji wyłączone są elementy podlegające normalnemu zużyciu w wyniku eksploatacji przekładni.
Piasta powinna być poddawana okresowej kontroli serwisowej przez autoryzowanego sprzedawcę.
Przewidywana jest wymiana oleju po przejechaniu 5000 km lub przynajmniej raz w roku - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2022 2023 2024

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 170 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję