rower.com.pl Wybór 61863 produktów

Koszyk jest pusty

Lapierre

Lapierre - firma francuska zajmująca się produkcją rowerów szosowych i górskich została założona w 1946 przez Gastona Lapierre’a w Dijon we Francji, w departamencie Côte-d’Or. Choć początkowo nic nie zapowiadało sukcesu nowo powstałej marki, ta jednak szybko zyskała uznanie i znaczenie w branży rowerowej. Po śmierci założyciela w 1960 Lapierre była prowadzona przez jego syna, Jacky Lapierre’a. W związku z wzrastającym popytem na rowery i zwiększeniem zainteresowania francuską firmą w 1973 wybudowano nową fabrykę. 

Rowery Lapierre są wykorzystywane zarówno przez profesjonalnych kolarzy (np. ekipa La Française des Jeux), jak i przez zwykłych użytkowników. W 2011 roku do działu R&D dołączył Nicolas Vouilloz , dziesięciokrotny mistrz świata w DH. Współpracował on z inżynierami i kierownikami produktów przy opracowywaniu nowych modeli Lapierre, biorąc jednocześnie udział w niektórych zawodach Enduro. 

W 2013 roku Lapierre wprowadza na rynek pierwsze rowery elektryczne Overvolt. Gama Overvolt będzie się dalej rozwijać w kolejnych latach, otwierając rowery górskie dla jeszcze większej liczby osób.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 67 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję