rower.com.pl Wybór 49810 produktów

Koszyk jest pusty

Współpraca

Od wielu lat specjalizujemy się w zakresie sprzedaży i serwisie rowerów elektrycznych. W tym zakresie nasza działalnosć wykracza poza ramy klasycznej sprzedaży detalicznej i hurtowej. Specjalna oferta adresowana jest do sklepów, serwisów, hoteli, pensjonatów oraz instytucji zainteresowanych biznesowym wykorzystaniem potencjału rowerów elektrycznych.

Propozycja współpracy biznesowej obejmuje:

 • wspólne działania w zakresie promocji sprzedaży oraz wykorzystania rowerów elektrycznych
 • zakup rowerów elektrycznych dla wypożyczalni na warunkach dzierżawy, leasingu lub podziału przychodów
 • usługi doradcze (konsulting) z zakresu komercyjnego wykorzystania rowerów elektrycznych
 • zakup rowerów nowych oraz używanych dla pracowników firm na specjalnych warunkach dzierżawy lub leasingu
 • szkolenia z zakresu serwisu oraz sprzedaży rowerów elektrycznych
 • zamieszczanie reklam w naszym wydawnictwie "rowery elektryczne" oraz na stronie internetowej www.roweryelektryczne.info

Poszukujemy do współpracy osób zainteresowanych promocją i sprzedażą rowerów elektrycznych.
Proponujemy również współpracę w ramach projektu ebike-ekspert.pl oraz activelo.pl
 
Pytania proszę kierować:
tadeusz@rower.com.pl
tel. 505536521


Poniżej przykładowe kalkulacje leasingowe:

PKO Leasing

Kupując rower , którego zakup został sfinansowany poprzez PKOLeasing , nabywasz jednocześnie polisę ubezpieczeniową, która chroni cie od konsekwencji związanych z kradzieżą roweru. Dotyczy to kradzieży z włamaniem (jeśli rower znajduje się w odpowiednio zabezpieczonym budynku lub samochodzie -zgodnie z OWU) oraz kradzieży roweru "z ulicy" dokonanej po sforsowaniu zabezpieczeń roweru. Ponadto ubezpieczenie chroni od skutków szkody związanej z eksploatacją roweru (podobne do AC) oraz od aktów wandalizmu. Ubezpieczenie nie dotyczy rowerów użytkowanych do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie krótkoterminowego wypożyczania rowerów. Minimalny okres finansowania poprzez leasing wynosi 27 miesięcy. Pierwsza wpłata może być w dowolną wartość z przedziału 10-45% wartości roweru. Wartość wykupu zostanie wyliczona przez leasingodawcę w minimalnej wartości.

Poniżej fragment OWU określajacy warunki ubezpieczenia:
Ochrona ubezpieczeniowa zostaje rozszerzona o ryzyko kradzieży z włamaniem oraz rabunku i szkód powstałych podczas samoczynnego przemieszczania (z włączeniem przemieszczania po drogach publicznych) pod warunkiem spełnienia poniższych zabezpieczeń:

 1. W przypadku kradzieży z włamaniem powstałej wewnątrz budynku, rower znajdował się w zamkniętym pomieszczeniu np.:
  • piwnica, komórka lokatorska – zamknięta na co najmniej jeden zamek wielozastawkowy lub dwa zamki jednozastawkowe lub kłódkę trzpieniową,
  • mieszkanie, dom, garaż domowy – zamknięty na co najmniej jeden zamek wielozastawkowy lub dwa zamki jednozastawkowe,
 2.  W przypadku kradzieży z włamaniem powstałej na zewnątrz budynku, rower musi być przymocowany do stojaka rowerowego lub innej stałej konstrukcji za pomocą:
  • stalowego pałąka typu „U-lock” z zamkiem zabezpieczonym przed podważaniem. Sam pałąk musi mieć średnicę minimum 12 milimetrów, lub
  • łańcuchem lub linką stalową zamykaną na zamek lub kłódkę szeklową.
 3. Z zakresu ochrony wyłączone są szkody z tytułu kradzieży zwykłej.
 4. W razie wystąpienia szkody z tytułu kradzieży z włamaniem oraz rabunku Korzystający/ Zastawca zobowiązany jest każdorazowo:
  • niezwłocznie po stwierdzeniu zaistnienia zdarzenia powiadomić policję.
 5. W sytuacji zaistnienia szkody powstałej podczas użytkowania roweru (z włączeniem przemieszczania po drogach publicznych), Korzystający/Zastawca zobowiązany jest w zakresie swoich możliwości:
  • niezwłocznie po stwierdzeniu zaistnienia zdarzenia powiadomić odpowiednie służby, np. Policję, Pogotowie ratunkowe,
  • odnotować dane osób uczestniczących w zdarzeniu, a także dane pojazdów oraz dane kierujących tymi pojazdami.

Przykładowe kalkulacje PKO LEASING znajdziesz w załącznikach PDF:


Kliknij tutaj, aby zobaczyć materiały prasowe dotyczące PKO Leasing

Leaselink

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką.

Kroki Leaselink

Zobacz jakie to proste:
Niezależnie czy chcesz dokonać zakupu w sklepie internetowym, telefonicznie czy w punkcie stacjonarnym - całość procedury będzie równie prosta, szybka i bezproblemowa. Nasza usługa leasingowa oparta jest na wieloletnim doświadczeniu - jesteśmy częścią polskiej grupy kapitałowej notowanej na GPW w Warszawie od kilkunastu lat specjalizującej się w finansowaniu przedsiębiorców.

Weź leasing

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję