Szanowni klienci, informujemy że ze względu na panującą sytuację, wydłużył się czas wysyłek nawet do 10 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość

rower.com.pl Wybór 74064 produktów

Koszyk jest pusty

Kellys

Rowery marki Kellys to dobra inwestycja, ponieważ rowery te wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz przyjemność z jazdy. Rowery Kellys są rowerami bardzo starannie zaprojektowanymi, a przede wszystkim testowanymi w specjalnie do tego stworzonych liniach testowania produktów. 
 
Kellys to amerykańska marka rowerowa, a przy tym jeden z największych producentów rowerów i akcesoriów rowerowych w Europie. Rowery Kellys z kolekcji na 2014 rok są rowerami, w których wykorzystane zostały nowoczesne technologie. Konstruktorzy tych rowerów sięgają po najnowsze osiągnięcia, dzięki czemu rowery Kellys realizują aktualne trendy i oczekiwania rowerzystów, a przy tym są gwarancją najwyższej jakości.  
 
W ofercie na rowery Kellys posiadamy wszystkie kategorie rowerów. W naszym sklepie możecie Państwo na żywo sprawdzić czy dany rower jest dla Was odpowiedni, a przy tym skorzystać z podpowiedzi i pomocy naszych sprzedawców. Zachęcamy także do umówienia się na jazdę testową, aby dobrze dobrać rower do swoich indywidualnych potrzeb. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję