rower.com.pl Wybór 50100 produktów

Koszyk jest pusty

Rowery tradycyjne

sklep rowerowy Activa

Sklep rowerowy ACTIVA zaprasza do sklepu internetowego i stacjonarnego. 

Hala rowerowa zlokalizowana w Rudzie Śląskiej to największy wybór rowerów w Polsce. Na ekspozycji o powierzchni 900 m2 znajdziecie ok. 2000 rowerów wielu firm. Nasz sklep zlokalizowany jest niedaleko granicy z Czechami, blisko Katowic, pomiędzy autostradą A4 i DTŚ.

Posiadamy wszystkie typy rowerów.

W ofercie naszego sklepu rowerowego znajdziecie wszystkie typy rowerów. Nieważne czy jeździsz na rowerze szosowym, górskim albo uprawiasz turystykę rowerową. U nas znajdziesz to, czego szukasz. Na miejscu jest możliwość przymiarki, jazdy testowej i modyfikacji roweru.

Największy wybór rowerów w Polsce.

Rowery wyeksponowane są według kategorii. Na dolnej kondygnacji znajdziesz się w świecie MTB, rowerów miejskich i rowerków dziecięcych. Środkowa część to kraina rowerów trekkingowych i crossowych. Górne piętro to rowery szosowe, przełajowe i gravelowe.

Dzięki bogatej ofercie staliśmy się jednym, z najpopularniejszych miejsc zakupów rowerzystów nie tylko na Śląsku, ale także w Polsce.

Poniżej wybierz rower według producenta lub rodzaju roweru.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję