rower.com.pl Wybór 50677 produktów

Koszyk jest pusty

Sakwy, Torby

Sakwy, Torby
Temat który dla większości kupujących jest problemem co wybrać? Jak zamontować, czy wytrzyma na deszczu? Jako materiały stosuje się lekkie tkaniny, jak np. poliester. W droższych modelach możemy spotkać sakwy wykonane z Cordury, czy całkowicie wodoodpornej tkaniny Securo 680. Sakwy, Torby takie mogą wpływać niekorzystnie na prowadzenie roweru,  jeśli są źle spakowane lub niepoprawnie przymocowane. Przed ostatecznym wyborem i pewności że wybraliśmy odpowiednie rozwiązanie dla swojego roweru na wycieczkę zapoznaj się z systemem łączenia bagażników z sakwami. W naszym sklepie znajdziemy trzy firmy, które gwarantują jakość wykonania, sprytne patenty montowania, a co najważniejsze bardzo łatwe w obsłudze system łączenia bagażnika z sakwami. Racktime, Pletcher, XLC.  Zapraszamy do działu Bagażniki i znalezieniu sobie odpowiedniego jak i wygodnego w obsłudze rozwiązania dla swoich Sakw i Toreb.
Sakwy Torby do transportu Torby na bagażnik Torby na kierownicę Torby na laptop Torby na ramę Torby na zakupy Torby podsiodłowe Etui i uchwyty na telefon Mapniki Akcesoria

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 961 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję