rower.com.pl Wybór 50100 produktów

Koszyk jest pusty

Części do rowerów elektrycznych

bosch, yamaha, brose, części do rowerów elektrycznych, kiom, prion, intuvia, nyon, wyświetlacze, display rowery elektryczne

CZĘŚCI DO ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

Najprościej mówiąc, rower elektryczny różni się od roweru klasycznego tym, że ma silnik, baterię i wyświetlacz. W tym dziale znajdziesz właśnie tego typu części oraz inne rozwiązania powiązane z elektroniką roweru.

SILNIKI

Najpopularniejsze napędy elektryczne obecnie to silniki centralne. Dominującą rolę odgrywają tutaj tacy producenci jak: BoschYamahaShimanoBroseBafangFazua czy TQ. Silniki nie są dostępne w wolnej sprzedaży. Możliwa jest jednak odpłatna wymiana używanego/uszkodzonego silnika na nowy.
Oprócz produktów będących obecnie na topie jest wiele rozwiązań jak np. napędy Impulse, czy niszowe Panasonic. W naszym sklepie skupiamy się jednak na produktach obecnie najbardziej popularnych i najlepszych.
Próżno szukać tutaj mocnych silników piastowych, gdyż te rozwiązania wychodzą z użytku w rowerach dwukołowych. Dobrze jednak się sprawdzają podczas konwersji rowerów trójkołowych, zwanych też często rowerami rehabilitacyjnymi. Osoby z problemami ruchowymi mogą otrzymać na nie dotacje finansowe z NFZ. Takie zestawy do konwersji firmy Ebike z Wrocławia montujemy do rowerów trójkołowych w naszym serwisie.

BATERIE

Mnogość baterii może przyprawiać o zawrót głowy. Nakładane typu PowerPack, wpuszczane w ramę typu PowerTube, bagażnikowe, bidonowe, łamane czy dodatkowe tzw. Extendery. Większość z nich oferujemy od ręki, a jeśli akurat ich nie mamy, zamówimy je dla Ciebie. W przypadku wątpliwości doradzimy co do typów złącza, pojemności i modelu. W naszym serwisie mamy także testery do pomiaru pojemności baterii używanych. Realizujemy takie usługi odpłatnie, co jest dobrym rozwiązaniem np. w przypadku zakupu roweru używanego.

WYŚWIETLACZE I UPGRADE

Wyświetlacze dedykowane są do konkretnego typu napędu. Zawsze jednak jest możliwość wymiany na jakiś wyższy model tzw. Upgrade. W ofercie mamy także przystawki typu Cobi lub Smartphonehub zmieniający naszego smartfona w licznik i nawigację.
W naszym serwisie zaktualizujesz również software silników, baterii oraz wyświetlaczy. Dotyczy to produktów takich producentów jak: Bosch, Brose, Shimano, Fazua, TQ/Flyon oraz Bafang. Warto zrobić Upgrade przynajmniej raz na rok. Producenci zawsze coś ulepszą lub poprawią w funkcjonowaniu tych komponentów.

CHIPY I LOKALIZATORY

Rowery elektryczne poza drogami publicznymi mogą wspomagać także przy prędkościach wyższych niż 25 km/h. W sklepie rower.com.pl mamy w sprzedaży urządzenia znoszące blokadę wspomagania, zwane popularnie chipami. Są to urządzenia uznanych firm takich jak speedbox czy bikespeed. Można je również zamontować do roweru elektrycznego w naszym serwisie.
Znajdziesz również u nas produkty do wskazania pozycji GPS roweru i ochrony przed kradzieżą firmy PowunityLokalizatory są dedykowane do różnych typów silników. U nas zamówisz je do Boscha, Yamahy, Brose oraz Shimano.

CZĘŚCI I AKCESORIA

Do większości napędów mamy w sprzedaży elementy silników oraz ram rowerów elektrycznych. Są to osłony, elementy zawieszeń, gniazda, zaślepki itp. Oferujemy także różnej wielkości zębatki dla silników zależnie od typu mocowania i z różnym offsetem. Znajdziecie także u nas różnej długości korby do silników, w tym najbardziej popularne — z mocowaniem ISIS lub na kwadrat. Możemy także w naszym serwisie regenerować uszkodzone gwinty na pedały w korbach aluminiowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję