rower.com.pl Wybór 50100 produktów

Koszyk jest pusty

Elektryczne MTB 27,5"

Elektryczne rowery MTB 27,5" łączą w sobie zalety tradycyjnych rowerów MTB 27,5" i wspomagania elektrycznego.

Skrót MTB – oznacza Mountain Terrain Bike, co popularnie tłumaczy się jako rower górski. Rozmiar koła 27,5" jest obecnie najchętniej wybieranym standardem, przy zakupie nowego roweru. Koła 27,5" łączą w sobie zalety, koł 29" – stabilność i wygodę, z zaletami kół 26" czyli zwrotność i lekkość. Dzięki zastosowaniu wspomagania elektrycznego, elektryczny rower MTB 27,5" jest maszyną uniwersalną. Napęd elektryczny w rowerze górskim, znacząco wydłuża zasięg, jaki jesteśmy w stanie przejechać a także ułatwia pokonywanie stromych podjazdów i trudnego terenu.

W zależności od wagi rowerzysty i trudności terenu, można przejechać dystans ponad 100km, na jednym komplecie standardowych akumulatorów.

Elektryczny rower górski, to wyspecjalizowana konstrukcja, zaprojektowana pod współpracę z silnikiem elektrycznym oraz jazdę w terenie.

Jeżeli lubisz jazdę w terenie i nie chcesz tracić sił na asfaltowe odcinki, albo po prostu chcesz jeździć wszedzie, szybciej i łatwiej, elektryczny rower MTB 27,5" jest właśnie dla Ciebie!  

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 106 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję