rower.com.pl Wybór 64399 produktów

Koszyk jest pusty

Polecamy

 • Promocja
 • CA Raty
 • Dobre Sklepy Rowerowe

Dodaj nas

Leasing rowerów

Oferujemy możliwość finansowania zakupu roweru poprzez leasing:

Opcja 1: Leaselink

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką.

Kroki Leaselink

Zobacz jakie to proste:
Niezależnie czy chcesz dokonać zakupu w sklepie internetowym, telefonicznie czy w punkcie stacjonarnym - całość procedury będzie równie prosta, szybka i bezproblemowa. Nasza usługa leasingowa oparta jest na wieloletnim doświadczeniu - jesteśmy częścią polskiej grupy kapitałowej notowanej na GPW w Warszawie od kilkunastu lat specjalizującej się w finansowaniu przedsiębiorców.

Weź leasing

Opcja 2: PKO Leasing

Proponujemy  leasing finansowany przez PKO Leasing, zawierający wyjątkowo atrakcyjne ubezpieczenie roweru od kradzieży. Poniżej fragment OWU określajacy warunki ubezpieczenia:
Ochrona ubezpieczeniowa zostaje rozszerzona o ryzyko kradzieży z włamaniem oraz rabunku i szkód powstałych podczas samoczynnego przemieszczania (z włączeniem przemieszczania po drogach publicznych) pod warunkiem spełnienia poniższych zabezpieczeń:

 1. W przypadku kradzieży z włamaniem powstałej wewnątrz budynku, rower znajdował się w zamkniętym pomieszczeniu np.:
  - piwnica, komórka lokatorska – zamknięta na co najmniej jeden zamek wielozastawkowy lub dwa zamki jednozastawkowe lub kłódkę trzpieniową,
  - mieszkanie, dom, garaż domowy – zamknięty na co najmniej jeden zamek wielozastawkowy lub dwa zamki jednozastawkowe,
 2.  W przypadku kradzieży z włamaniem powstałej na zewnątrz budynku, rower musi być przymocowany do stojaka rowerowego lub innej stałej konstrukcji za pomocą:
  - stalowego pałąka typu „U-lock” z zamkiem zabezpieczonym przed podważaniem. Sam pałąk musi mieć średnicę minimum 12 milimetrów, lub
  - łańcuchem lub linką stalową zamykaną na zamek lub kłódkę szeklową.
 3. Z zakresu ochrony wyłączone są szkody z tytułu kradzieży zwykłej.
 4. W razie wystąpienia szkody z tytułu kradzieży z włamaniem oraz rabunku Korzystający/ Zastawca zobowiązany jest każdorazowo:
  - niezwłocznie po stwierdzeniu zaistnienia zdarzenia powiadomić policję.
 5. W sytuacji zaistnienia szkody powstałej podczas użytkowania roweru (z włączeniem przemieszczania po drogach publicznych), Korzystający/Zastawca zobowiązany jest w zakresie swoich możliwości:
  - niezwłocznie po stwierdzeniu zaistnienia zdarzenia powiadomić odpowiednie służby, np. Policję, Pogotowie ratunkowe,
  - odnotować dane osób uczestniczących w zdarzeniu, a także dane pojazdów oraz dane kierujących tymi pojazdami.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć materiały prasowe dotyczące PKO Leasing

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usĹ‚ug i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".