rower.com.pl Wybór 49810 produktów

Koszyk jest pusty

Rowery Elektryczne Miejskie

Specjalna kategoria produktów, dedykowana elektrycznym rowerom miejskim.

Dzięki zastosowaniu wspomagania elektrycznego, rowery tego typu, pozwalają na pokonanie większych dystansów, przy mniejszym zmęczeniu użytkownika. Rower elektryczny miejski, to doskonałe rozwiązanie w zatłoczonych miastach i miejskich wycieczkach. Elektryczny rower miejski, sprawdzi się zarówno w codziennych dojazdach do pracy, jak i weekendowych wycieczkach. Nowoczesne technologie w połączeniu z klasyczną koncepcją roweru miejskiego, otwierają przed użytkownikiem nowe możliwości. W przypadku większości elektrycznych rowerów miejskich, zastosowano, napęd elektryczny umieszczony w piaście, przedniej lub tylnej. Nowością w tej kategorii są rowery marki Haibike, gdzie napęd oparty o silniki BOSCHE lub YAMAHA, został umieszczony centralnie.

Proponujemy Państwu szeroką ofertę rowerów różnych marek: Devron, Haibike, ECOBIKE, TRYBECO, MIFA, WINORA, ROMET, Maxim, LOVELEC, MEDANO, PRIMAS, IMPULS, KALKHOFF.

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 72 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję