rower.com.pl Wybór 54918 produktów

Koszyk jest pusty

Rowery transportowe (cargo)

rower transportowy, cargo bike, rowery elektryczne, rower elektryczny cargo

Rowery transportowe

Znane także jako rower cargo to rozwiązanie, cieszące się niesłabnącą popularnością na świecie. Szczególnie upodobali je sobie Duńczycy. W samej Kopenhadze jeździ ich już ok. 40 000, co stanowi 6% wszystkich rowerów jeżdżących po stoli Danii.

W Polsce rozwiązanie powoli zdobywa popularność wśród małego biznesu, w gastronomii i firm kurierskich. Zaletami cargo bike jest duża powierzchnia ładunkowa i masa ładunku. Sięga ona do ponad 100 kg. Ważna jest także możliwość radzenia sobie w korkach i miejscach zamkniętych dla ruchu samochodowego. Coraz więcej firm kurierskich docenia zalety roweru transportowego, używając go jako środka na tzw. ostatnią milę.

Inną grupą tych rowerów są rowery gastronomiczne. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko możliwość kupna roweru gastronomicznego BBF. Jest także możliwość wypożyczenia go w dwóch wariantach: do smażenia placków i jako mobilny drink bike.

Jednak nie tylko przedsiębiorcy doceni zalety roweru transportowego znanego także jako cargo bike. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Umieszczone w fotelikach przed kierownicą, są przez cały czas w kontakcie z rodzicem. Wygląda jak nowoczesna riksza. Jest to rozwiązanie idealne na przejażdżki lub w drodze do przedszkola. Oferujemy także najem roweru cargo elektrycznego.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 53 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję