rower.com.pl Wybór 50677 produktów

Koszyk jest pusty

Rower trójkołowy PFIFF JUMBO-KIDS

Cena online:
Zapytaj o cenę

10 rat prawdziwe 0% sprawdź.

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Poszukiwany kierowca

Dodatek do Jumbo. Transformacja w rodzinną furgonetkę dla Twoich maluchów. Przyjemność z jazdy i doświadczenie w jednym. Czy to deszcz, czy słońce, mali pasażerowie są dobrze przygotowani na wszystko. I główna atrakcja: Schowek na zakupy lub prowiant można łatwo znaleźć pod kabiną kierowcy w kilku prostych krokach. 

- Kabina 2-miejscowa z pasem bezpieczeństwa
- demontowalny daszek przeciwsłoneczny/deszczowy 
- Flyscreen
- 600D Tekstura poliestru
- dodatkowe miejsce na bagaż

Dane techniczne 
Długość/szerokość: 2150 / 920 (mm)
Wysokości dostępu: 150 (mm)
Waga: 39 (kg)
Max. ładowność użytkownika: 100 (kg)
Maks. ładowność bagażu: 60 (kg)

Zapytaj o produkt

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPHU Activa z siedzibą w Rudzie Śląskiej (dalej PPHU Activa), w celu otrzymywania informacji handlowych o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną przesyłanych przez PPHU Activa.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności sklepu rower.com.pl.

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję