rower.com.pl Wybór 48615 produktów

Koszyk jest pusty

Romet

Arkus & Romet Group od wielu lat jest liderem dwukołowców w Polsce. Arkus to nowoczesność i innowacje kreatywnych konstruktorów, Rowery Romet to tradycja i uznanie w polskiej branży rowerowej i motocyklowej. Producent skupia także swoją uwagę Klientów Europy Zachodniej. Znacząca, bo ponad pięćdziesięcioprocentowa wielkość całkowitej produkcji jest eksportowana za granicę, głównie do krajów europejskich. Fakt ten jest atutem atrakcyjności produktów, oraz ich wysokiej jakości, uznawanej przez wieloletnich klientów. Dziś, firma Arkus & Romet Group współtworzy historię rowerową i motocyklową w Polsce oraz Europie.   Wybierz rowery Romet z katalogu rocznika z poniższej listy:
Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2021 2022 2023

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 263 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję