rower.com.pl Wybór 62156 produktów

Koszyk jest pusty

Riese&Muller

Marka Riese & Muller to ekskluzywna marka niemiecka, produkująca rowery dla najbardziej wymagających klientów. Zaraz po założeniu firma zdobyła nagrodę za innowacyjność w 1993 r. i stała się znanym na całym świecie producentem rowerów elektrycznych i składanych. Nagród było wiele więcej, np. IF product Design Award czy też Red Dot Design Award, to tylko jedne z wielu. Każdy rower wykonywany jest na indywidualne zamówienie, włączając w to także różne warianty wyposażenia. 

Rezultatem pasji do rowerów i innowacji w R&M oraz perfekcjonizm są rowery elektryczne, E-Cargo Bike i rowery składane najwyższej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wyposażone w najnowocześniejszą technologię i pionierskie wzornictwo. Innymi słowy, prawdziwe niemieckie umiejętności inżynieryjne.

Oferta wszystkich modeli Riese&Muller w formacie PDF do pobrania tutaj.
Standardowa gwarancja wynosi 2 lata. Aby ją rozszerzyć na 5 lat, prosimy o zarejestrowanie się w systemie R-M wraz ze swoim rowerem tutaj.
Nazwa użytkownika i hasło uzyskane podczas rejestracji umożliwia Państwu wgląd we wszystkie dane o swoim rowerze jak również możliwość zarządzania swoimi danymi.

Gwarancja ta, która wykracza poza ustawową odpowiedzialność za wady fizyczne rzeczy, jest ważna tylko wtedy, gdy spełnione są następujące warunki:
- Jesteś pierwszym właścicielem roweru.
- Zarejestrowałeś swój rower online w ciągu czterech tygodni.
- Karta roweru w załączniku do instrukcji obsługi została wypełniona w całości, a wszystkie wymienione tam kontrole zostały przeprowadzone i zarejestrowane przez sprzedawcę.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2019 2020

Wyświetlono rekordy od 1 do 23 (z 23 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję