Zadzwoń do nas: 32 340 05 58

Jesteś tutaj: Strona główna ›  Rowery wg producentów ›  Dobre Sklepy Rowerowe

Polecamy

  • CA Raty
  • Dobre Sklepy Rowerowe

Dodaj nas

Dobre Sklepy Rowerowe

Salon rowerowy ACTIVA jest sklepem należącym do sieci Dobre Sklepy Rowerowe, która gwarantuje wysokiej jakości rowery i obsługę serwisową rowerów marki Author, Accent i Dartmoor.

Dobre Sklepy Rowerowe
 
Marka Dobre Sklepy Rowerowe oferuje również części i akcesoria takich popularnych producentów jak: oświetlenie CatEye, kosmetyki rowerowe Finish Line, foteliki Hamax, zapięcia Kryptonite, błotniki i pompki SKS, obuwie SIDI, amortyzatory RST oraz wiele innych.
 
Dobre Sklepy Rowerowe na Śląsku mieszczą pełny asortyment wyżej wymienionych marek. Jeśli chcesz zakupić rower, a nie posiadasz odpowiedniej gotówki, istnieje możliwość zakupu roweru w systemie ratalnym. Na wszystkie rowery przyznawana jest dwuletnia gwarancja. Komfortowy serwis na miejscu pozwala na naprawę usterki w miejscu zakupu roweru.
Kontakt

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usĹ‚ug i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".