rower.com.pl Wybór 62156 produktów

Koszyk jest pusty

Dahon

Firma Dahon specjalizuje się ściśle w kategorii rowerów składanych. Dahon to najpopularniejszy producent składaków, znajdujący się w ponad 30 krajach. Rowery składane tej marki są stosowane głównie w zakorkowanych miejskich aglomeracjach, ponieważ rowery te są bardzo mobilne i zmieszczą się w nawet najciaśniejszych korkach ulicznych.   Rower składany (składak), to rower o niewielkich, 16-20 calowych kołach, który można błyskawicznie złożyć do rozmiarów walizki, co umożliwia ich łatwe transportowanie w środkach transportu publicznego. Rowery składane są szczególnie popularne w aglomeracjach miejskich jako pojazd służący do krótkich przejazdów od stacji (przystanku) do domu i miejsca pracy.
Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 25 (z 25 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję