rower.com.pl Wybór 50070 produktów

Koszyk jest pusty

Części do rowerów elektrycznych 2

bosch, yamaha, brose, części do rowerów elektrycznych, kiom, prion, intuvia, nyon, wyświetlacze, display rowery elektryczne

CZĘŚCI DO ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

Najprościej mówiąc, rower elektryczny różni się od roweru klasycznego tym, że ma silnik, baterię i wyświetlacz. W tym dziale znajdziesz właśnie tego typu części oraz inne rozwiązania powiązane z elektroniką roweru.

SILNIKI

Najpopularniejsze napędy elektryczne obecnie to silniki centralne. Dominującą rolę odgrywają tutaj tacy producenci jak: BoschYamahaShimanoBroseBafangFazua czy TQ. Silniki nie są dostępne w wolnej sprzedaży. Możliwa jest jednak odpłatna wymiana używanego/uszkodzonego silnika na nowy.
Oprócz produktów będących obecnie na topie jest wiele rozwiązań jak np. napędy Impulse, czy niszowe Panasonic. W naszym sklepie skupiamy się jednak na produktach obecnie najbardziej popularnych i najlepszych.
Próżno szukać tutaj mocnych silników piastowych, gdyż te rozwiązania wychodzą z użytku w rowerach dwukołowych. Dobrze jednak się sprawdzają podczas konwersji rowerów trójkołowych, zwanych też często rowerami rehabilitacyjnymi. Osoby z problemami ruchowymi mogą otrzymać na nie dotacje finansowe z NFZ. Takie zestawy do konwersji firmy Ebike z Wrocławia montujemy do rowerów trójkołowych w naszym serwisie.

BATERIE

Mnogość baterii może przyprawiać o zawrót głowy. Nakładane typu PowerPack, wpuszczane w ramę typu PowerTube, bagażnikowe, bidonowe, łamane czy dodatkowe tzw. Extendery. Większość z nich oferujemy od ręki, a jeśli akurat ich nie mamy, zamówimy je dla Ciebie. W przypadku wątpliwości doradzimy co do typów złącza, pojemności i modelu. W naszym serwisie mamy także testery do pomiaru pojemności baterii używanych. Realizujemy takie usługi odpłatnie, co jest dobrym rozwiązaniem np. w przypadku zakupu roweru używanego.

WYŚWIETLACZE I UPGRADE

Wyświetlacze dedykowane są do konkretnego typu napędu. Zawsze jednak jest możliwość wymiany na jakiś wyższy model tzw. Upgrade. W ofercie mamy także przystawki typu Cobi lub Smartphonehub zmieniający naszego smartfona w licznik i nawigację.
W naszym serwisie zaktualizujesz również software silników, baterii oraz wyświetlaczy. Dotyczy to produktów takich producentów jak: Bosch, Brose, Shimano, Fazua, TQ/Flyon oraz Bafang. Warto zrobić Upgrade przynajmniej raz na rok. Producenci zawsze coś ulepszą lub poprawią w funkcjonowaniu tych komponentów.

CHIPY I LOKALIZATORY

Rowery elektryczne poza drogami publicznymi mogą wspomagać także przy prędkościach wyższych niż 25 km/h. W sklepie rower.com.pl mamy w sprzedaży urządzenia znoszące blokadę wspomagania, zwane popularnie chipami. Są to urządzenia uznanych firm takich jak speedbox czy bikespeed. Można je również zamontować do roweru elektrycznego w naszym serwisie.
Znajdziesz również u nas produkty do wskazania pozycji GPS roweru i ochrony przed kradzieżą firmy PowunityLokalizatory są dedykowane do różnych typów silników. U nas zamówisz je do Boscha, Yamahy, Brose oraz Shimano.

CZĘŚCI I AKCESORIA

Do większości napędów mamy w sprzedaży elementy silników oraz ram rowerów elektrycznych. Są to osłony, elementy zawieszeń, gniazda, zaślepki itp. Oferujemy także różnej wielkości zębatki dla silników zależnie od typu mocowania i z różnym offsetem. Znajdziecie także u nas różnej długości korby do silników, w tym najbardziej popularne — z mocowaniem ISIS lub na kwadrat. Możemy także w naszym serwisie regenerować uszkodzone gwinty na pedały w korbach aluminiowych.

Baterie Ładowarki Wyświetlacze Chipy Czujniki Zestawy napędowe Zębatki Kable Naklejki Oświetlenie Ochraniacze Neoprenowe Narzędzia Inne

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 78 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję