rower.com.pl Wybór 62156 produktów

Koszyk jest pusty

Accent

Rowery Accent - sklep rowerowy

Rowery Accent - sklep rowerowy

Rowery czeskiej marki Accent cechują się niską ceną w porównaniu z rowerami podobnej klasy innych producentów. Czechach marka Accent jest popularna, tak jak w Polsce Kross czy Merida.

Jakie rowery Accent cieszą się największą popularnością?

Accent w Polsce ma dobre branie szczególnie w kategorii rowerów dziecięcych. Accent na kołach szesnasto- i dwudziestocalowych dla najmłodszych są dość często spotykane w parkach.

W ostatnich latach firma Accent zaczęła eksperymentować w topowych modelach z wyższej półki dla dorosłych. Szczególnie daje się to zauważyć w rowerach szosowych, które coraz śmielej odbiegają od sztywnych ustaleń tej kategorii. Niech więc nie zdziwi was widok karbonowego roweru szosowego na grubszych oponach z bieżnikiem do szutru.

Accent to nie tylko rowery. Marka ta ma w swojej ofercie również komponenty do rowerów, które, podobnie jak rowery, dzięki niskiej cenie cieszą się popularnością.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2018 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 11 (z 11 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję