Zamówienia złożone w dniach od 18.12.2019 do 6.01.2020 realizowane będą dopiero po 7.01.2020 r.

rower.com.pl Wybór 78378 produktów

Koszyk jest pusty

UNIOR klucz do wkładów suportu z rączką

Cena online:
179.00 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Materiał: specjalna stal narzędziowa, utwardzana i odpuszczana

ergonomiczny wytrzymały dwukomponentowy uchwyt

Jest to połączenie klucza 1671.1 śruby z nakrętką i rączki.

Śruba z podwójnym gwintem umożliwia użycie tego klucza do standardowych wkładów supportu Shimano jak również do Shimano Octalink i Truvativ.

Jak użyć przyrząd :

Zalety: Przy demontażu suportu należy włożyć klucz w nakrętkę suportu. Dzięki śrubie całość jest ustawiona na jednej osi. Zapobiega to ześliźnięciu się klucza i uszkodzeniu nakrętki suportu. Praca jest łatwiejsza dzięki 350mm rączce z ergonomiczną rękojeścią wykonaną z dwóch typów materiałów. Podobna procedura jest stosowana przy montażu. Nakrętka 24 mm jest dokręcana kluczem 24 mm, a siła dokręcenia sprawdzana kluczem dynamometrycznym.

kolor czarny

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję