Szanowni klienci, informujemy że ze względu na panującą sytuację, wydłużył się czas wysyłek nawet do 10 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość

rower.com.pl Wybór 74061 produktów

Koszyk jest pusty

Thule thruride aluminiowy uchwyt rowerowy 565

Cena online:
819.00 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Bagażnik rowerowy do montowania do widelca, pasuje do wszystkich średnic osi Thru-Axle, bez dodatkowych adapterów.
 

Obsługiwany jedną ręką mechanizm throw-hood pasuje do piast 12-20 mm typu Thru-Axle i 9-milimetrowych Quick Release (adapter w zestawie)
Łatwe ładowanie roweru dzięki rozszerzalnemu zatrzaskowi z szeroką szczęką, która obejmuje oś roweru, nie pozostawiając luźnych części.
Ergonomiczne precyzyjne pokrętło zapewnia bezpieczny uchwyt, optymalizując siłę zacisku na osiach Thru-Axle.
Pasuje też do rowerów z hamulcami tarczowymi.
Maksymalna masa roweru 17 kg.
Zabezpieczenie roweru w uchwycie i uchwytu na bagażniku bazowym (zamki w komplecie).
W przypadku rowerów z 9-milimetrowymi piastami Quick-Release stosuj adapter 9 mm Thule ThruRide, mocujący rower do uchwytu.
W zestawie adaptery do rowków T (20x20mm) przeznaczone do bezpośredniego montażu uchwytu w rowkach T belek bagażnika.
Spełnia wymagania testu City Crash.

 

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję