rower.com.pl Wybór 62156 produktów

Koszyk jest pusty

Taurus IV, Uchwyt rowerowy poszerzony

Cena online:
111.00 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Trwały i bezpieczny uchwyt na rower. - Prosty montaż za pomocą motylków bez użycia narzędzi. - Ramiona dostawki są ożebrowane co zapobiega ich wygięciu - Łapie ramy o przekroju okrągłym, owalnym, trójkątnym - Konstrukcja rurkowa pozwala na łatwy najazd roweru na mocowania - Komplet mocowań do bagażnika dachowego. - Wytrzymałe paski z tworzywa do mocowania w zestawie - Opcja - możliwość zamontowania gałki z zamkiem

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję