rower.com.pl Wybór 77005 produktów

Koszyk jest pusty

SHIMANO dźwignia przerzutki prawa 10rz DEORE

Cena online:
113.40 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Wygodna w użyciu manetka SL-M6000 Rapid Fire Plus od japońskiej firmy Shimano z grupy Deore daje rowerzyście możliwość łatwej i szybkiej zmiany przełożeń. Model składa się z dwóch dźwigni. Wyposażenie modelu w system 2-way-release umożliwia kolarzowi łatwe spuszczanie biegów, co ułatwia jazdę w zmiennym terenie. Manetka montowana jest w systemie trzeciej generacji I-Spec II. Umożliwia on wspólne umieszczenie manetki i hamulca. W ten sposób użytkownik posiada nieco szersze opcje ustawienia manetki niż w poprzednich rozwiązaniach, co pozwala lepiej dostosować jej pozycję do budowy dłoni, a także oszczędza miejsce na kierownicy. Model został wyposażony w linkę OPTISLICK osłoniętą pancerzem OT-SP41, która posiada gładką powierzchnię, charakteryzującą się niskim współczynnikiem tarcia. Poprzez zmniejszenie oporu działanie manetki jest skuteczniejsze.

kolor: czarny prawa (tył 10 rzędów) współpracuje z przełożeniami 3/10

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję