rower.com.pl Wybór 77461 produktów

Koszyk jest pusty

SHIMANO Dźwignia hamulca T4000 lewa

Cena online:
40.00 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Lewa dźwignia hamulcowa z grupy przeznaczona jest do obsługi hamuclów typu V-Brake, a także mechanicznych hamuklców tarczowych montowanych zwykle z przodu roweru. W całości, zarówno korpus, jak i dźwignia wykonane są z aluminium.Posiada śrubę baryłkową służącą do regulacji hamulca oraz śrubę regulującą wstępne wychylenie i zasięg dźwigni.Wyposażona jest ogranicznik - tzw. "cichy zderzak", dzięki któremu wyeliminowane zostało charakterystyczne metaliczne stuknięcie występujące w poprzednich modelach po nagłym puszczeniu dźwigni hamulcowej podczas jazdy.Przystosowana jest do obsługi przy pomocy dwóch palców.Montowana do kierownicy przy pomocy obejmy zaciskanej śrubą współpracującą z kluczem imbusowym w rozmiarze 5 mm.

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję