rower.com.pl Wybór 62984 produktów

Koszyk jest pusty

BH

BH jest od ponad wieku synonimem rowerów, kolarstwa, sportu i samodoskonalenia. Wiele dzieci z rowerami BH wykonało pierwszy i niezdecydowany obrót na pedałach, a na wielu z tych rowerów jeździło legendarnych rowerzystów.100 lat BH. Podróż BH (Beistegui Hermanos) w przemyśle rozpoczęła się w Eibarze (Guipuzkoa, Hiszpania), mieście producentów broni, w 1909 roku, w wyniku geniuszu i ducha przedsiębiorczości trzech braci: Cosme, Domingo i Juana Beistegui Albistegui.

Firma, która powstała jako producent broni, po pierwszej wojnie światowej obrała radykalny zwrot o 180 stopni, a jej celem było zapewnienie szybkiego, wygodnego i ekonomicznego środka transportu dla mieszkańców Eibaru. Rezultatem tego był rozwój bardzo lekkich, zwinnych i niezawodnych rowerów. W ten sposób narodziła się jedna z obecnych ikon ruchu rowerowego oraz jedna z najbardziej udanych i skonsolidowanych marek. Od tego momentu, dzięki postępowi technologicznemu i trwałemu zaangażowaniu w sport, BH odniosło szereg sportowych triumfów i przyczyniło się do powstania kilku innowacji w świecie rowerów.

Dziś, rowery BH produkowane są w dwóch fabrykach: w Hiszpanii i w Portugalii. Firma dysponuje sprzętem CNC, który poza rowerami wykorzystywany jest do produkcji urządzeń fitness i części do samochodów BMW i Mercedes-Benz.
W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę rowerów od górskich przez miejskie aż po rowery elektryczne. Duża pojemność baterii pozwala na maksymalne wykorzystanie jednośladu, nawet do 150 kilometrów zasięgu.
Z marką BH po Mistrzostwo Świata w 2011 roku sięgnęła Julie Breset. To sprzęt, któremu nie można odmówić hiszpańskiego temperamentu. BH produkuje 200 000 rowerów rocznie, połowa z których jest eksportowana poza Hiszpanię.     

Gwarancja dożywotnia na ramę  po zarejestrowaniu się na stronie producenta.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021

Wyświetlono rekordy od 1 do 48 (z 69 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję