rower.com.pl Wybór 54932 produktów

Koszyk jest pusty

retro CHECKER "Paul" PAUL 8-biegowy - 28", wys. ramy 54 cm

Cena online:
2977.00 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Paul: miejski klasyk z lekka nutką technicznych nowinek. 8-biegowa przerzutka łańcuchowa Shimano oferuje odpowiednio płynne przełożenia. Skórzane siodełko YAK i pasujące do niego chwyty przyciągają zazdrosne spojrzenia i do tego oferują bezsprzeczny komfort jazdy.

Rama:

CP Custom, stal CrMo

Widelec:

CP Custom, stal CrMo

Biegi:

Shimano Claris RD2400, 8-biegowy

Obręcze:

CP

Piasty:

Shimano TX800

Ogumienie:

Schwalbe Delta Cruiser

Hamulce:

Promax

Oświetlenie:

przód: Büchel Retro LED

 

tył: na błotniku, LED

Waga:

około 14 kg

Kolor:

ciemnoniebieski, ciemnoszary

Zapytaj o produkt

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPHU Activa z siedzibą w Rudzie Śląskiej (dalej PPHU Activa), w celu otrzymywania informacji handlowych o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną przesyłanych przez PPHU Activa.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności sklepu rower.com.pl.

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję