rower.com.pl Wybór 81718 produktów

Koszyk jest pusty

Prophete

Logo Prophete

PROPHETE to niemiecki producent rowerów oraz akcesorii rowerowych funkcjonujący na rynku od ponad 100 lat.

Na dzień dzisiejszy jest właścicielem takich marek jak PROPHETE oraz REX. W sezonie 2018 firma ACTIVA jest polskim dystrybutorem produktów tych marek.

Polityka handlowa na rynku europejskim to to polityka agresywnych cen oraz szeroka oferta rowerów elektrycznych. Rowery te wyposażone są głównie napędy znanej niemieckiej marki AEG. 

Napędy te charakteryzują się wysokim momentem obrotowym 100 Nm, czyli są to aktualnie najmocniejsze napędy na rynku. Ponadto AEG wyposaża napędy w baterie 600 Wh, co również jest najwyższą obecnie wartością.

Wyświetlacze napędów AEG są duże, ergonomiczne  z dodatkowym zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym oraz możliwością ładowania urządzeń USB.

Napęd AEG

Przykładowy rower działający na tym rozwiązaniu to REX Alu-MTB 27,5" GRAVELER e8.8. Jego cena na rynku polskim wynosi 8200zł.

Rex Alu Graveller

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję