rower.com.pl Wybór 48615 produktów

Koszyk jest pusty

Icone

ICON.E to dość młoda włoska firma z siedzibą w Mediolanie. Filozofią firmy jest zrównoważona mobliność pod względem ekologicznym, która ma korzystny wpływ na nasze zdrowie, środowisko naturalne, a w szczególności na nasze społeczeństwo. ICON.E patrząc w przyszłość, już w teraźniejszości gwarantuje wysokiej jakości, inteligentne i wygodne rowery elektryczne.

Inspiracją są proste i funkcjonalne rzeczy, w których wzornictwo jest zawsze jednym z głównych elementów, a jakość i wydajność to bez wątpienia najważniejszy czynnik. Dlatego firma stawia na wyłącznie komponenty wysokiej jakości.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2020 2021 2023

Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję