Szanowni klienci, informujemy że ze względu na panującą sytuację, wydłużył się czas wysyłek nawet do 10 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość

rower.com.pl Wybór 74063 produktów

Koszyk jest pusty

Haibike MRS Range Extender & The Rail Lock system montażu akcesorii

Cena online:
428.10 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Haibike MRS Range Extender & The Rail Lock system montażu akcesorii

  • MRS z 2 wkładkami zamka
  • tylko dla modeli Haibike z modułem ModularRailSystem
  • bez baterii

 
Dzięki Modular Rail System (MRS) można bardzo łatwo i szybko instalować na rowerze różne akcesoria np bidon lub torbę dodatkowz akumulator. Górna część dolnej rury jest zintegrowana z szyną montażową w dowolnie wybranych pozycjach

Idealne na długie wycieczki:
Aby osiągnąć większy zasięg, można za pomocą w kilku prostych czynności zamontować dodatkową baterię

w zestawie:

  • kabel połączeniowy
  • uchwyt baterii
  • elementy montażowe

Ostrzeżenie:
Monaż może być wykonany tylko przez wykwalifikowanego serwisanta!

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję