rower.com.pl Wybór 62984 produktów

Koszyk jest pusty

BIKTRIX

Roshan Thomas, dyrektor generalny i założyciel Biktrix Ultimate Electric Bikes, chciał łatwiejszego sposobu dojeżdżania do pracy w Saskatoon. Jako zapalony majsterkowicz i motocyklista, Roshan spędził wiele czasu na odbudowie zabytkowych motocykli. Zirytowany gaźnikiem w jednym z motocykli zasilanych gazem, nad którym pracował, Roshan postanowił zbudować sobie motocykl elektryczny. Jednakże, po przeprowadzeniu podstawowych badań, szybko odkrył, że budowa motocykla elektrycznego będzie nieopłacalna.

W tym czasie Roshan często podróżował do Europy i podczas jednej z podróży miał okazję przejechać się eBike'iem. Będąc pod wrażeniem tego, jak dobrze one działają, postanowił zbudować swój własny rower elektryczny. Zbudował dwa rowery przy użyciu zestawów do konwersji, które były dostępne w Azji. Choć daleko im było do doskonałości, Roshan zwrócił na siebie uwagę jeżdżąc po mieście i szybko stało się jasne, że istnieje zapotrzebowanie na elektryczne rowery typu fat bike.

W 2014 roku Roshan rozpoczął kampanię na Kickstarterze dla Juggernauta - jednego jedynego 750W roweru elektrycznego  z centralnym napędem na rynku w 2014 roku.

Kampania okazała się bardzo udana i sprawiła, że Biktrix z jednoosobowej firmy zajmującej się zestawami do konwersji stał się odnoszącą sukcesy firmą internetową zajmującą się sprzedażą bezpośrednią rowerów elektrycznych klasy premium.

W ciągu zaledwie kilku lat Biktrix powiększył się do ponad 20 pracowników, w tym mechaników, specjalistów ds. logistyki, agentów obsługi klienta, pracowników działu badań i rozwoju, ekspertów ds. e-commerce i entuzjastów rowerów.

Wszystkie rowery Biktrix mogą być dostosowywane pod potrzeby klientów. Jest to cecha unikalna dla zaledwie kilku marek na świecie.

Męskie / Unisex Damskie Dziecięce / młodzieżowy
Elektryczny
MTB full MTB hardtail Cross Trail Enduro BMX / Dirt / Street Szosowy Triathlon Unicykl Przełaj / Gravel / Fitness Cyclocross Miejski / City Trekking Fatbike Trójkołowy Transportowy Tandem Składak Cruiser Biegowy / Jeździk Inny Specjalne/cyrkowe 36"
2021

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję