Szanowni klienci, informujemy że ze względu na panującą sytuację, wydłużył się czas wysyłek nawet do 10 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość

rower.com.pl Wybór 74061 produktów

Koszyk jest pusty

Alpina pso skiadapter (wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli)

Cena online:
79.90 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

Wkładka PSO Ski Adapter służy do korzystania ze zwykłych gogli narciarskich przez osoby z wadą wzroku.

 

Szkła korekcyjne wykonane i zamontowane we wkładce Ski Adapter przez optyka pozwalają na swobodne szusowanie po stoku. Wystarczy lekko naprężyć ramkę gogli i umieścić po wewnętrznej stronie szyby wkładkę ze szkłami, zaś w przypadku gogli dziecięcych należy dodatkowo obciąć górną poprzeczkę wkładki, aby zmieściła się do mniejszych gogli.

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję