rower.com.pl Wybór 62156 produktów

Koszyk jest pusty

3G Stepper DIABOLO

Cena online:
750.00 zł
Oblicz ratę

Jeżeli produkt posiada kilka opcji koloru/rozmiaru, podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz wybrany wariant.

Staramy się proponować najlepsze ceny oraz serwis. Jeżeli znalazłeś lepszą ofertę, napisz przez formularz lub wyślij email.

Szczegółowe informacje

DIABLO nie jest rowerem ani hulajnogą, ale przynosi niewyobrażalnie dużo radości. Trening na nim nie jest problemem dla twoich nóg, a staje się dobrym odprężeniem. Rzecz która robi prawdziwą furorę za Oceanem - Stepperbike! Jest to jedyny w swoim rodzaju pojazd który łączy przyjemne z pożytecznym.

Stepperbike to połączenie ze sobą steppera fitness z rowerem. Posiada on 2 stopnie poprzez które odbywa się wprawienie go w ruch. Posiada on: dwa koła, przerzutki i hamulce co powoduje, że budową przypomina on rower. Jest jedynym w swoim rodzaju przyrządem który wprawia w ruch całe ciało.

Zobacz film demonstracyjny stepperów 3G!

 

Zapytaj o produkt

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPHU Activa z siedzibą w Rudzie Śląskiej (dalej PPHU Activa), w celu otrzymywania informacji handlowych o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną przesyłanych przez PPHU Activa.

Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności sklepu rower.com.pl.

Oferta sklepu rower.com.pl może sie różnić od oferty sklepu stacjonarnego ACTIVA. Kopiowanie bez zezwolenia treści strony chronionej prawem autorskim jest prawnie zabronione.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję